OPJEMS Scholars

2015

BITS - Pilani

  1. OPJems
    Anand Shekhar
    Mechanical
    4th Year
  2. OPJems
    Harsh Sharma
    Mechanical
    2nd year
  3. OPJems
    Pragun Vinayak
    Civil
    4th year

IIT - Chennai

  1. OPJems
    Dixit Yash Raghunandan
    Mechanical
    3rd year
  2. OPJems
    Joseph Samuel
    Electrical
    4th year
  3. OPJems
    Somayajulu D
    Mechanical
    2nd year
  4. OPJems
    Sooraj Narayan
    Mechanical
    3rd year
  5. OPJems
    Vedant Agrawal
    Mechanical
    4th year

DTU - Delhi

  1. OPJems
    Amit Gupta
    Civil
    4th year
  2. OPJems
    Madhur Gupta
    Mechanical
    4th year
  3. OPJems
    Prachi Singhal
    Civil
    4th year

IIT - Delhi

  1. OPJems
    Harshit Khurana
    Mechanical
    4th year
  2. OPJems
    Kshitij Jain
    Mechanical
    4th year

IIT - Guwahati

  1. OPJems
    Parth Tiwari
    Mechanical
    3rd year

IIT - Kanpur

  1. OPJems
    Akshay Vijay Chaudhari
    Mechanical
    4th year
  2. OPJems
    Piyush Jain
    Mechanical
    4th year
  3. OPJems
    Richa Agrawal
    Metallurgical
    3rd year
  4. OPJems
    Semanti Mukhopadhyay
    Metallurgical
    4th year

IIT - Kharagpur

  1. OPJems
    Arghya Patra
    Metallurgical
    4th year
  2. OPJems
    Arna Ghosh
    Electrical
    3rd year
  3. OPJems
    Biswarup Bhattacharya
    Electrical
    3rd year
  4. OPJems
    Sohail Ahasan
    Electrical
    4th year
  5. OPJems
    Sougata Hazra
    Mechanical
    3rd year

IIT - Mumbai

  1. OPJems
    Agneya Loya
    Civil
    4th year
  2. OPJems
    Aniket Damle
    Mechanical
    4th year
  3. OPJems
    Deepak Dilipkumar
    Mechanical
    4th year
  4. OPJems
    Tushar Thakur
    Metallurgical
    3rd year
  5. OPJems
    Vinay Subramanian
    Metallurgical
    4th year

NIT - Rourkela

  1. OPJems
    Akshay Kumar Agarwal
    Civil
    3rd year
  2. OPJems
    NR Ashish
    Electrical
    3rd year
  3. OPJems
    Sagar Kumar
    Electrical
    4th year

IIT - Roorkee

  1. OPJems
    Abhiraj Sharma
    Civil
    4th year
  2. OPJems
    Ananya Shrivastava
    Metallurgical
    3rd year
  3. OPJems
    Manuj Dixit
    Metallurgical
    2nd year
  4. OPJems
    Prarthana Narayanan
    Mechanical
    3rd year

ISM - Dhanbad

  1. OPJems
    Manoj Mehta
    Mechanical
    4th year
  2. OPJems
    Shivam Mishra
    Mechanical
    2nd year
  3. OPJems
    Utsav Kumar
    Electrical
    4th year

IT BHU - Varanasi

  1. OPJems
    Akash Rai
    Mechanical
    3rd year
  2. OPJems
    Durgesh Kumar
    Metallurgical
    2nd year
  3. OPJems
    Gaurav-Singh
    Electrical
    4th year
  4. OPJems
    Mehak Goyal
    Electrical
    2nd year
  5. OPJems
    Soumyadeep Paul
    Mechanical
    3rd year
  6. OPJems
    Suyash Agarwal
    Mechanical
    2nd year

MNIT - Jaipur

  1. OPJems
    Amrita Dixit
    Metallurgical
    3rd year
  2. OPJems
    Chirag Mehta
    Civil
    3rd year
  3. OPJems
    Manish Gupta
    Electrical
    3rd year
  4. OPJems
    Rashi Mathur
    Civil
    3rd year
  5. OPJems
    Shubhanki Gupta
    Electrical
    4th year
  6. OPJems
    Swati Mehra
    Electrical
    4th year

MNNIT - Allahabad

  1. OPJems
    Anuranjan Mishra
    Mechanical
    4th year

NIT - Durgapur

  1. OPJems
    Bidyut Dutta
    Metallurgical
    4th year

NIT - Jamshedpur

  1. OPJems
    Archana Singh
    Electrical
    4th year
  2. OPJems
    Arundhati Bhagat
    Electrical
    3rd year
  3. OPJems
    Nishant Kumar Shukla
    Electrical
    4th year
  4. OPJems
    Shriti Priya
    Electrical
    3rd year
  5. OPJems
    Simpa Thakur
    Metallurgical
    4th year

NIT - Kurukshetra

  1. OPJems
    Nandana Tyagi
    Civil
    3rd year
  2. OPJems
    Prakhar Saxena
    Mechanical
    4th year
  3. OPJems
    Tarun Arora
    Electrical
    4th year
  4. OPJems
    Vipul Garg
    Civil
    3rd year

VNIT - Nagpur

  1. OPJems
    Aishwarya Nale
    Civil
    3rd year
  2. OPJems
    Anoushka Banavar
    Electrical
    2nd year
  3. OPJems
    Srujana Bhaskarabhatta
    Electrical
    2nd year
  4. OPJems
    Suyash Nilawar
    Mechanical
    3rd year

NIT - Raipur

  1. OPJems
    Ojase Jain
    Mechanical
    4th year
  2. OPJems
    Rahul Sharma
    Civil
    3rd year

NITK - Surathkal

  1. OPJems
    Chandana G
    Electrical
    4th year
  2. OPJems
    Robin Singh
    Mechanical
    4th year
  3. OPJems
    Sridhar Sashank P
    Metallurgical
    2nd year
  4. OPJems
    V Amogha Skanda
    Metallurgical
    3rd year

NIT - Trichy

  1. OPJems
    Guru Praanesh R
    Electrical
    4th year
  2. OPJems
    Haripriya K
    Metallurgical
    3rd year
  3. OPJems
    Siddhant Chandra
    Civil
    4th year

NIT - Warangal

  1. OPJems
    Kavita Kiran Prasad
    Electrical
    2nd year
  2. OPJems
    Sai Dayitva Gaur
    Civil
    4th year

OPJIT - Raigarh

  1. OPJems
    Mayank Mishra
    Mechanical
    4th year

SVNIT - Surat

  1. OPJems
    Darshit Jasani
    Civil
    4th year
  2. OPJems
    Dhirendranarayan Tripathi
    Electrical
    4th year
  3. OPJems
    Manthan Joshi
    Mechanical
    4th year

IIFT

  1. OPJems
    Arun Maithani
    Management
    2nd year
  2. OPJems
    Krishna Koundinya Challa
    Management
    2nd year

FMS - Delhi

  1. OPJems
    Ashish Surana
    Management
    2nd year

IIM - Ahmedabad

  1. OPJems
    Anurag Agrawal
    Management
    2nd year

IIM - Bangalore

  1. OPJems
    Bharadwaj Raghuram
    Management
    2nd year

IIM - Indore

  1. OPJems
    Ashish Arora
    Management
    2nd year

IIM - Kolkata

  1. OPJems
    Abhik Tandon
    Management
    2nd year

IIM - Kozhikode

  1. OPJems
    Deepika PV
    Management
    2nd year

IIM - Lucknow

  1. OPJems
    Tushita Suri
    Management
    2nd year

IIM - Raipur

  1. OPJems
    Sudhanshu Gupta
    Management
    2nd year
  2. OPJems
    Vishnu Krishnachandran
    Management
    2nd year

IIM - Ranchi

  1. OPJems
    Piyush Jain
    Management
    2nd year

IIM - Rohtak

  1. OPJems
    Sheetal Lakra
    Management
    2nd year

JGBS Sonepat

  1. OPJems
    Bhavya Malhotra
    Management
    2nd year

JGIMS

  1. OPJems
    Yogesh Chande
    Management
    2nd year

MDI - Gurgaon

  1. OPJems
    Aayush Aren
    Management
    2nd year
  2. OPJems
    Arushi Jain
    Management
    2nd year

XLRI - Jamshedpur

  1. OPJems
    Kunal Parwani
    Management
    2nd year

SP Jain

  1. OPJems
    Samarpita Banerjee
    Management
    2nd year
  2. OPJems
    Sharel Fernandes
    Management
    2nd year

2014

BITS - Pilani

  1. Opjem
    Ajay Singhvi
    Electrical
    4th Year
  2. Opjem
    Vijay Jain
    Mechanical
    4th year
  3. Opjem
    Pragun Vinayak
    Electrical
    3rd year
  4. Opjem
    Ritwik Subir Das
    Mechanical
    2nd year

IIT - Chennai

  1. Opjem
    Abhishek Basu
    Civil
    4th year
  2. Opjem
    Sooraj Narayan
    Mechanical
    2nd year

DTU - Delhi

  1. Opjem
    Amit Gupta
    Civil
    3rd year
  2. Opjem
    Shashank Agrawal
    Civil
    4th year

IIT - Delhi

  1. Opjem
    Bharat Mittal
    Civil
    4th year
  2. Opjem
    Harshit Khurana(Exchange)
    Mechanical
    3rd year
  3. Opjem
    Himani Gupta
    Civil
    4th year
  4. Opjem
    Rahul Trivedi
    Civil
    4th year

IIT - Guwahati

  1. Opjem
    Akshat Bordia
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Mayank Singal
    Electrical
    2nd year
  3. Opjem
    Pranav Sodhani
    Electrical
    4th year

IIT - Kanpur

  1. Opjem
    Ashutosh Kumar
    Electrical
    2nd year
  2. Opjem
    Richa Agrawal
    Metallurgical
    2nd year
  3. Opjem
    S Gautham Raj
    Mechanical
    3rd year

IIT - Kharagpur

  1. Opjem
    Arna Ghosh
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Sougata Hazra
    Mechanical
    2nd year
  3. Opjem
    Pranay Kr Lohia
    Mechanical
    2nd year

IIT - Mumbai

  1. Opjem
    Chinmay Sameer Kulkarni
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Parveen
    Mechanical
    4th year
  3. Opjem
    Pratik Sharad Deogekar
    Civil
    4th year
  4. Opjem
    Tushar Singh Thakur
    Metallurgical
    2nd year

NIT - Rourkela

  1. Opjem
    Pradosh Pritam Dash
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Sagar Kumar
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Sakshi Kapoor
    Metallurgy
    4th year
  4. Opjem
    Rahul Kumar
    Mechanical
    3rd year

IIT - Roorkee

  1. Opjem
    Harshal Priyadarshi
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Vijay Kumar Singla
    Mechanical
    4th year
  3. Opjem
    Pawan Kumar Gupta
    Electrical
    4th year
  4. Opjem
    Suvam Das
    Metallurgical
    2nd year
  5. Opjem
    Yeswanth Sai Guptha Pullakhandam
    Mechanical
    4th year

ISM - Dhanbad

  1. Opjem
    Neha Sinha
    Electrical
    4rd year
  2. Opjem
    Prashant Kumar
    Mechanical
    4th year
  3. Opjem
    Shailesh Kumar
    Electrical
    2nd year

IT BHU - Varanasi

  1. Opjem
    Harsh Yadav
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Hemant Kumar
    Metallurgical
    2nd year
  3. Opjem
    Gaurav Singh
    Electrical
    3rd year
  4. Opjem
    Vaibhav Goel
    Electrical
    2nd year
  5. Opjem
    Ruchika Sandeep Dasgupta
    Metallurgical
    4th year
  6. Opjem
    Sidhant Ray
    Metallurgical
    4th year

MNIT - Jaipur

  1. Opjem
    Manvi Arora
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Chirag Mehta
    Civil
    2nd year
  3. Opjem
    Avinash Kumar Jha
    Civil
    4th year
  4. Opjem
    Akshay Gupta
    Mechanical
    4th year

MNNIT - Allahabad

  1. Opjem
    Anuranjan Mishra
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Piyush Chandra Chaturvedi
    Mechanical
    2nd year
  3. Opjem
    Vivek Hatwal
    Civil
    3rd year

NIT - Durgapur

  1. Opjem
    Gaurav Pal
    Electrical
    2nd year
  2. Opjem
    Ashirbad Mohanty
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Subhasri Hore
    Electrical
    4th year

NIT - Jamshedpur

  1. Opjem
    Nimisha Roy
    Civil
    4th year
  2. Opjem
    Nishant Kumar Shukla
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Priya Rani
    Electrical
    2nd year

NIT - Kurukshetra

  1. Opjem
    Jitinder Pal Singh Sandhu
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Srishti Bhutani
    Civil
    3rd year
  3. Opjem
    Sugandha Gupta
    Electrical
    4th year

VNIT - Nagpur

  1. Opjem
    Akshay Shrivastava
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Pundlik Gaurav Girish
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Siddhant Prakash Goyal
    Mechanical
    4th year

IIM - Raipur

  1. Opjem
    Ankit Kumar Rathore
    Civil
    2nd year
  2. Opjem
    Anuradha Srivastava
    2ND year
  3. Opjem
    Dushyant Panda
    2nd year

NIT - Raipur

  1. Opjem
    Kamlesh
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Ojase Jain
    Mechanical
    3rd year

NITK - Surathkal

  1. Opjem
    Amogha Skanda V
    Metallurgical
    2nd year
  2. Opjem
    Ashwin D T
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Ajay V Krishnan (Exchange)
    Metallurgical
    3rd year
  4. Opjem
    Thakur Ashish Kumar Indrashekar
    Metallurgical
    2nd year

NIT - Trichy

  1. Opjem
    Nikitaa Sivaakumar
    Civil
    4th year
  2. Opjem
    Guru Pranesh
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Piyush Agarwal
    Civil
    4th year

NIT - Warangal

  1. Opjem
    Divya Agarwal
    Metallurgical
    3rd year
  2. Opjem
    Swatah Snigdha Borkotoky
    Civil
    4th year
  3. Opjem
    Agrawal Aditya Ramesh
    Mechanical
    4th year

OPJIT - Raigarh

  1. Opjem
    Anandita Kakwani
    Metallurgical
    4th year
  2. Opjem
    Rinky Agrawal
    Electrical
    2nd year
  3. Opjem
    Vivek Kumar
    Electrical
    3rd year

SVNIT - Surat

  1. Opjem
    Manthan Joshi
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Maulik Shah
    Mechanical
    2nd year
  3. Opjem
    Yash Dhabalia
    Civil
    4th year

FMS - Delhi

  1. Opjem
    Palak Grover
    2nd year
  2. Opjem
    Sneha Motwani
    2nd year

IIFT - Delhi

  1. Opjem
    Vaibhav Srivastava
    2nd year

IIM - Ahmedabad

  1. Opjem
    Sharad Sen Sharma(Exchange)
    2nd year

IIM - Bangalore

  1. Opjem
    Siddharth Sharma(Exchange)
    2nd year

IIM - Indore

  1. Opjem
    Rahul Teotia(Exchange)
    2nd year
  2. Opjem
    Manisha Saraf
    2nd year

IIM - Kolkata

  1. Opjem
    Anshul Gupta (Exchange)
    2nd year
  2. Opjem
    Mayank Gupta (Exchange)
    2nd year

IIM - Kozhikode

  1. Opjem
    Venkatesh Balakrishnan
    2nd year

IIM - Lucknow

  1. Opjem
    Chinmaya Golecha(Exchange)
    2nd year

IIM - Ranchi

  1. Opjem
    Ron Babu John
    2nd year

IIM - Rohtak

  1. Opjem
    Rajat Lakhina
    2nd year

JBIMS

  1. Opjem
    Ranade Vineet Deepak
    2nd year

JGBS

  1. Opjem
    Jatesh Bassi
    Sonepat
    2nd year

MDI - Gurgaon

  1. Opjem
    Nimisha Sachdeva(Exchange)
    2nd year

SPJIMR

  1. Opjem
    Kashica Bhagat
    2nd year

XLRI

  1. Opjem
    Adity Agarwal
    2nd year

2013

BITS - Pilani

  1. Opjem
    Vijay Jain
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Agrim Gupta
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Ajay Singhvi
    Electrical
    3rd year

DCE

  1. Opjem
    Shashank Agarwal
    Civil
    3rd year
  2. Opjem
    Vikas Kumar
    Civil
    4th year

IIT - Chennai

  1. Opjem
    Sai Lahari Medikonda
    Metallurgy
    4th year
  2. Opjem
    Gorantla Pranay
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Vidya Muthukumar
    Electrical
    4th year

IIT - Delhi

  1. Opjem
    Utkarsh Goel
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Shiven Rastogi
    Mechanical
    2nd year
  3. Opjem
    Prakhar Balasubramanian
    Civil
    4th year

IIT - Guwahati

  1. Opjem
    Aritra Sasmal
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Monish Garg
    Civil
    4th year
  3. Opjem
    Kumar Biswaranjan
    Electrical
    4th year

IIT - Kanpur

  1. Opjem
    Dhruv Singal
    Electrical
    2nd year
  2. Opjem
    Samkit Tated
    Metallurgy
    4th year
  3. Opjem
    Vatsal Sharan
    Electrical
    4th year
  4. Opjem
    Krishna Chaitanya K
    Electrical
    3rd year
  5. Opjem
    Prabhanshu Pavecha
    Mechanical
    4th year
  6. Opjem
    Arpit Agarwal
    Metallurgy
    3rd year

IIT - Kharagpur

  1. Opjem
    Ashish Daga
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Satya Narayan Shukla
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Anubhav
    Mechanical
    2nd year

IIT - Mumbai

  1. Opjem
    VivekSaraswat
    Metallurgy
    4th year
  2. Opjem
    Namrata Singh
    Civil
    4th year
  3. Opjem
    Pratik Deogekar
    Civil
    3rd year
  4. Opjem
    Karan Gupta
    Civil
    2nd year

IIT - Roorkee

  1. Opjem
    Arvind Dasgupta
    Metallurgy
    3rd year
  2. Opjem
    Yeswanth Sai Gupta
    Mechanical
    3rd year
  3. Opjem
    Sakshi Kapoor
    Metallurgy
    4th year

ISM - Dhanbad

  1. Opjem
    Prashant Kumar
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Vijay Kumar Singla
    Mechanical
    4th year
  3. Opjem
    Neha Sinha
    Electrical
    3rd year
  4. Opjem
    Pawan Kumar Gupta
    Electrical
    4th year

IT BHU - Varanasi

  1. Opjem
    S.M. Archana
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Rahul Ajay Deshpande
    Mechanical
    4th year
  3. Opjem
    Divyanshu Sharma
    Civil
    2nd year

MNIT - Jaipur

  1. Opjem
    Manvi Arora
    Electrical
    3rd year
  2. Opjem
    Harshit Kalra
    Metallurgy
    2nd year
  3. Opjem
    Akshay Gupta
    Mechanical
    4th year

MNNIT - Allahabad

  1. Opjem
    Vishal Pratap Singh
    Mechanical
    4th year
  2. Opjem
    Ayush Gupta
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Pawan Kumar
    Mechanical
    3rd year

NIT - Durgapur

  1. Opjem
    Sanjukta Chatterjee
    Electrical
    2nd year
  2. Opjem
    Rahul Sinha
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Ankit Kumar Singh
    Mechanical
    3rd year
  4. Opjem
    Abhishek Sarkar
    Civil
    4th year
  5. Opjem
    Sachin Abraham Varghese
    Mechanical
    2nd year

NIT - Jamshedpur

  1. Opjem
    Shaista Sultana
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Susmriti Das Mahapatra
    Metallurgy
    4th year
  3. Opjem
    Prashant Kumar
    Electrical
    2nd year

NIT - Kurukshetra

  1. Opjem
    Charu
    Electrical
    4th year
  2. Opjem
    Yadvinder Mor
    Civil
    4th year
  3. Opjem
    Aditya Jain
    Mechanical
    3rd year

NIT - Nagpur

  1. Opjem
    Roli Gupta
    Civil
    2nd year
  2. Opjem
    Rashmi Potkar
    Electrical
    2nd year
  3. Opjem
    Jaynee Jhaveri
    Civil
    4th year

NIT - Raipur

  1. Opjem
    Pooja Agarwal
    Civil
    3rd year
  2. Opjem
    Prabhat Kumar Singh
    Mechanical
    3rd year
  3. Opjem
    Akash Agarwal
    Mechanical
    2nd year

NIT - Rourkela

  1. Opjem
    Shreemoy Kumar Nayak
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Vedanshu Dash
    Electrical
    2nd year
  3. Balakumar Shiva Shravan Kumar
    Metallurgy
    3rd year

NIT - Suratkal

  1. Opjem
    Prasidh Naik
    Metallurgy
    3rd year
  2. Opjem
    Abhishek Raghu Malali
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Deepak S K
    Civil
    3rd year
  4. Opjem
    Anurag Kumar Gupta
    Mechanical
    4th year

NIT - Trichy

  1. Opjem
    Guru Praanesh R
    Electrical
    2nd year
  2. Opjem
    Sneha Balan
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Adyasha Dash
    Mechanical
    3rd year
  4. Opjem
    Prashanti R
    Mechanical
    4th year

NIT - Warangal

  1. Opjem
    Agarwal Aditya Ramesh
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Tanya Varshney
    Electrical
    4th year
  3. Opjem
    Sakalabakutla Ankitha
    Civil
    2nd year

OPJIT - Raigarh

  1. Opjem
    Vinay Kumar Kulmitra
    Civil
    3rd year
  2. Opjem
    Shivani Benher
    Metallurgy
    4th year
  3. Opjem
    Anandita Kakwani
    Metallurgy
    3rd year

SVNIT - Surat

  1. Opjem
    Nayakwala Nainish Mukheshchandra
    Civil
    3rd year
  2. Opjem
    Dave Yash Bhavesh Bhai
    Electrical
    3rd year
  3. Opjem
    Darshit Jasani
    Civil
    2nd year

FMS

  1. Opjem
    Aparajita Puri
    2nd year

IIFT - Delhi

  1. Opjem
    Kumar Madhev Gupta
    2nd year

IIM - Ahmedabad

  1. Opjem
    Ankit Garg
    2nd year
  2. Opjem
    Sanchit Bansal
    2nd year

IIM - Bangalore

  1. Opjem
    Piyush Tariyal
    2nd year

IIM - Indore

  1. Opjem
    Shubham Saini
    2nd year

IIM - Kolkata

  1. Opjem
    Gagan Krishna Dixit
    2nd year

IIM - Kozhikode

  1. Opjem
    Roopali Dhingra
    2nd year
  2. Opjem
    Biswa Prateem Das
    2nd year

IIM - Lucknow

  1. Opjem
    Akshi Gupta
    2nd year

IIM - Raipur

  1. Opjem
    Sindhuja A
    2nd year

IIM - Ranchi

  1. Opjem
    Anmol Sikka
    2nd year

IIM - Rohtak

  1. Opjem
    Shashi Kumar
    2nd year

JBIMS

  1. Opjem
    Piyush Vinod Tulsyan
    2nd year

JGBS

  1. Opjem
    Vivek Kumar Srivastava
    2nd year

MDI - Gurgaon

  1. Opjem
    Aneesha Chandra
    2nd year
  2. Opjem
    Harshil Sethi
    2nd year

SPJIMR

  1. Opjem
    Rachit Jain
    2nd year

XLRI - Jamshedpur

  1. Opjem
    Archana Raghu
    2nd year
  2. Opjem
    Dweety Pankaj Sanghavi
    2nd year
  3. Gaurav Wadhwa
    2nd year

2012

BITS - Pilani

  1. Opjem
    Satyaki Upadhyay
    1st year
  2. Opjem
    Jayanth Nagesh Koushik
    3rd year
  3. Opjem
    Varun Sah
    3rd year

Delhi College of Engineering

  1. Opjem
    Amit Roy Choudhury
    1st year
  2. Opjem
    Srishti Gupta
    1st year
  3. Opjem
    Vikash Kumar
    3rd year
  4. Opjem
    Dhruv Kant Goswami
    4th year

IIT - Chennai

  1. Opjem
    Vipin S
    1st year
  2. Opjem
    Dhivya Eswaran
    2nd year
  3. Opjem
    Archith Mohan
    4th year

IIT - Delhi

  1. Opjem
    Kunal Singhal
    1st year
  2. Opjem
    Sarang Sunil Nath
    2nd year
  3. Opjem
    Aaditya Agarwal
    3rd year
  4. Opjem
    Akarsh Shrivastava
    4th year
  5. Opjem
    Anuj Kalia
    4th year

IIT - Guwahati

  1. Opjem
    Anshul Goyal
    3rd year
  2. Opjem
    Ujwal Kalra
    4th year

IIT - Kanpur

  1. Opjem
    Aditya Modi
    1st year
  2. Opjem
    Unnat Jain
    2nd year
  3. Opjem
    Dipendra Kumar Misra
    4th year
  4. Opjem
    Kumar Ritikesh
    4th year

IIT - Kharagpur

  1. Opjem
    Sanyam Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Aashish Kumar
    2nd year
  3. Opjem
    Aishwarya Roy
    2nd year
  4. Opjem
    Tallavajhula Abhijeet
    4th year

IIT - Mumbai

  1. Opjem
    Pratik Sharad Deogekar
    2nd year
  2. Opjem
    Sanditi Hemant Khandelwal
    3rd year
  3. Opjem
    Siddharth
    3rd year
  4. Opjem
    Abhishek R Sethi
    4th year

IIT - Roorkee

  1. Opjem
    Abhinav Rajvanshi
    2nd year
  2. Opjem
    Ashmeet singh
    3rd year
  3. Opjem
    Shweta Chahar
    3rd year
  4. Opjem
    Sushobhan Sen
    4th year

IIT BHU - Varanasi

  1. Opjem
    Pranjali Sharma
    3rd year

ISM - Dhanbad

  1. Opjem
    Prashant Kumar
    Mechanical
    3rd year
  2. Opjem
    Madhuri Suthar
    3rd year
  3. Opjem
    Madhuri Suthar
    4th year
  4. Opjem
    Madhuri Suthar
    4th year

MNIT - Jaipur

  1. Opjem
    Akash Mutha
    2nd year
  2. Opjem
    Ajeeta Banerjee
    4th year
  3. Opjem
    Saket Rathi
    4th year

MNNIT - Allahabad

  1. Opjem
    Ayush Gupta
    2nd year
  2. Opjem
    Ayushi Agarwal
    3rd year
  3. Opjem
    Pakhi Agarwal
    3rd year
  4. Opjem
    Anamika Gupta
    4th year

NIT - Durgapur

  1. Opjem
    Rimita Saha
    2nd year
  2. Opjem
    Anirban Nag
    3rd year
  3. Opjem
    Souvik Mukherjee
    4th year

NIT - Kurukshetra

  1. Opjem
    Mohit Kumar Jindal
    3rd year
  2. Opjem
    Aman Agarwal
    4th year

NIT - Nagpur

  1. Opjem
    Harshal Agrawal
    4th year
  2. Opjem
    Vaishali Lathi
    4th year

NIT - Jamshedpur

  1. Opjem
    Sonal Raj
    3rd year

NIT - Raipur

  1. Opjem
    Harapriya Panda
    1st year
  2. Opjem
    Ajit Singh Bisht
    2nd year
  3. Opjem
    Ayush Saraswat
    4th year
  4. Opjem
    Harshal Choudhary
    4th year

NIT - Rourkela

  1. Opjem
    Anamika Sinha
    2nd year
  2. Opjem
    Susnata Roy
    3rd year
  3. Opjem
    Shubhendra Nath
    4th year
  4. Opjem
    Upasana Priyadarsini
    4th year

NIT - Suratkal

  1. Opjem
    Ashwin D T
    2nd year
  2. Opjem
    Abhishek Raghu Malali
    3rd year
  3. Opjem
    Khushi V
    3rd year
  4. Opjem
    Abilash Krishnan
    4th year

NIT - Trichy

  1. Opjem
    Ashwin D T
    1st year
  2. Opjem
    Abhishek Raghu Malali
    2nd year
  3. Opjem
    Khushi V
    2nd year
  4. Opjem
    Abilash Krishnan
    4th year

NIT - Warangal

  1. Opjem
    Ashwin D T
    1st year
  2. Opjem
    Abhishek Raghu Malali
    3rd year

OPJIT - Raigarh

  1. Opjem
    Shivani Benher
    3rd year
  2. Opjem
    Adya Shukla
    4th year

SVNIT Surat

  1. Opjem
    Rishabh Bhatt
    3rd year
  2. Opjem
    Prachee Kaushal
    4th year

FMS - Delhi

  1. Opjem
    Anup Mahesh Savale
    1st year
  2. Opjem
    Hemant Kumar Agrawal
    2nd year

IIFT - Delhi

  1. Opjem
    Anuj Agrawal
    1st year
  2. Opjem
    Sakshi Garg
    2nd year

IIM - Ahmedabad

  1. Opjem
    Raghul P
    1st year
  2. Opjem
    Anmol Arora
    2nd year

IIM - Kolkatta

  1. Opjem
    Pinak Dattaray
    1st year
  2. Opjem
    Vishal Sharma
    2nd year

IIM - Lucknow

  1. Opjem
    Sonal Srivastava
    1st year
  2. Opjem
    Rashik Gupta
    2nd year

IIM - Raipur

  1. Opjem
    Aditi Chauhan
    1st year
  2. Opjem
    Tirumalasetti P Subhash
    2nd year

IIM - Bangalore

  1. Opjem
    Aditya Kulkarni
    2nd year

IIM - Indore

  1. Opjem
    Rajeev Kumar
    2nd year

IIM - Ranchi

  1. Opjem
    Anant Shukla
    1st year
  2. Opjem
    Nipun Bansal
    1st year
  3. Opjem
    Pulkit Mathur
    1st year

IIM - Rohtak

  1. Opjem
    salil-chatrath
    2nd year
  2. Opjem
    Salil Chatrath
    2nd year

IIM Kozhikode

  1. Opjem
    Ajeytaa Agarwal
    2nd year
  2. Opjem
    Siddhartha Roy
    2nd year

JBIMS - Mumbai

  1. Opjem
    Shashank Patodia
    1st year
  2. Opjem
    Radhika Gokhale
    2nd year

JGBS, Sonepat

  1. Opjem
    Maneesh Garg
    2nd year
  2. Opjem
    Sunny Goyal
    2nd year

MDI - Gurgaon

  1. Opjem
    Sidhant Gupta
    1st year
  2. Opjem
    Srinivasan Satyamurthy
    2nd year

XLRI - Jamshedpur

  1. Opjem
    Janet Joseph
    1st year
  2. Opjem
    Pratish Raj
    1st year

SPJIMR - Mumbai

  1. Opjem
    Vipinsingh Pariharh
    2nd year

2011

Faculty of Management Studies (Delhi)

  1. Opjem
    Badri Narayanan
    1st year
  2. Opjem
    Neha Garg
    2nd year

Indian Institute of Management (Bangalore)

  1. Opjem
    Vivek N Darera
    1st year
  2. Opjem
    Rohit Prateek
    2nd year

Indian Institute of Management (Kolkata)

  1. Opjem
    Aseem Nasnodkar
    1st year
  2. Opjem
    Ashish Agarwal
    2nd year

Indian Institute of Management (Indore)

  1. Opjem
    Vikram Rathi
    1st year
  2. Opjem
    Anshul Jain
    2nd year

Indian Institute of Management (Ahemdabad)

  1. Opjem
    Shantanu Mudgal
    1st year
  2. Opjem
    Anupam Surana
    2nd year

Indian Institute of Management (Lucknow)

  1. Opjem
    Abhishek Sethia
    1st year
  2. Opjem
    Gagandeep Singh Nanda
    2nd year

Xaviers Labour Research Institute (Jamshedpur)

  1. Opjem
    Gautam Sinha
    1st year
  2. Opjem
    Shambhavi
    2nd year

S P Jain Institute of Management & Research (Mumbai)

  1. Opjem
    Rizina Patrawala
    1st year
  2. Opjem
    Pratik Vilas Kulkarni
    2nd year

Management Development Institute (Gurgaon)

  1. Opjem
    Gunjan Jain
    1st year
  2. Opjem
    Rakinderjit Singh
    2nd year

JGBS Sonepat

  1. Opjem
    Nitin Rathi
    1st year
  2. Opjem
    Rohit Kumar
    2nd year

Indian Institute of Technology (Chennai)

  1. Opjem
    E Dhivya
    1st year
  2. Opjem
    S Sudarshan
    2nd year
  3. Opjem
    Kanda Bhargava Ram
    2nd year
  4. Opjem
    M Brij Bhushan
    2nd year

Indian Institute of Technology (Delhi)

  1. Opjem
    Surbhi Goel
    1st year
  2. Opjem
    Kush Bhatia
    2nd year
  3. Opjem
    Deepak Vasisht
    3rd year
  4. Opjem
    Shretima Tandon
    4th year

Indian Institute of Technology (Guwahati)

  1. Opjem
    Rohan Kumar Kwatra
    1st year
  2. Opjem
    Aritra Sasmal
    2nd year
  3. Opjem
    Surojit Ganguli
    3rd year
  4. Opjem
    Sayantan Pal
    4th year

Indian Institute of Technology (Kanpur)

  1. Opjem
    Massand Sagar Suni
    1st year
  2. Opjem
    Shikhar Sharma
    2nd year
  3. Opjem
    Dipendra Kumar Misra
    3rd year
  4. Opjem
    Kartikey Asthana
    4th year

Indian Institute of Technology (Mumbai)

  1. Opjem
    Saikiran Burle
    1st year
  2. Opjem
    Anurag Reddy Mukkara
    2nd year
  3. Opjem
    Anuj Nitin Shah
    3rd year
  4. Opjem
    Pranay Jain
    4th year

BITS (Pilani)

  1. Opjem
    Ajay Singhvi
    1st year
  2. Opjem
    Nayan M Goyal
    2nd year
  3. No Scholarship Awarded
    3rd year
  4. Opjem
    Lokesh Jindal
    4th year

Indian Institute of Technology (Kharagpur)

  1. Opjem
    Sandeep Maurice D'Souza
    1st year
  2. Opjem
    Saurabh Agawral
    2nd year
  3. Opjem
    Sriram S
    3rd year
  4. Opjem
    Poolla Bala Kameshwar
    4th year

Indian Institute of Technology (Roorkee)

  1. Opjem
    Kumari Shikha
    1st year
  2. Opjem
    Mansukhani Ashish Kishan
    2nd year
  3. Opjem
    Aditya Gupta
    3rd year
  4. Opjem
    Deeksha Sood
    4th year

Indian Institute of Technology - Banaras Hindu University (Varanasi)

  1. Opjem
    Pulkit Goel
    1st year
  2. Opjem
    Shruti Agarwal
    2nd year
  3. Opjem
    Akash Padhi
    3rd year
  4. Opjem
    Shuchi Agrawal
    4th year

National Institute of Technology (Allahabad)

  1. Opjem
    Prateek Bansal
    1st year
  2. Opjem
    Vishal Pratap Singh
    2nd year
  3. Opjem
    Arpan Koirala
    3rd year
  4. Opjem
    Pooja Singh
    4th year

National Institute of Technology (Jaipur)

  1. Opjem
    Aashish Gupta
    1st year
  2. Opjem
    Mohit Maheshwari
    2nd year
  3. Opjem
    Rashi Kumawat
    3rd year
  4. Opjem
    Mohit Bansal
    4th year

National Institute of Technology (Durgapur)

  1. Opjem
    Anmol Srivastava
    1st year
  2. Opjem
    Harshit Agarwal
    2nd year
  3. Opjem
    Satabdi Senapati
    3rd year
  4. Opjem
    Dipayan Bhattacharya
    4th year

National Institute of Technology (Jamshedpur)

  1. Opjem
    Utkarsh Raj
    1st year
  2. Opjem
    Sonal Raj
    2nd year
  3. Opjem
    Kumar Rajat
    3rd year
  4. Opjem
    Uma Rao
    4th year

National Institute of Technology (Kurukshetra)

  1. Opjem
    Abhinav Tejpal
    1st year
  2. Opjem
    Meenakshi
    2nd year
  3. Opjem
    Anjali Goyal
    3rd year
  4. Opjem
    Sahil Gaba
    4th year

National Institute of Technology (Nagpur)

  1. Opjem
    Abhishek Rathi
    1st year
  2. Opjem
    Ramanpratap Singh
    2nd year
  3. Opjem
    Shubham Shrivastava
    3rd year
  4. Opjem
    S Ukesh Kumar
    4th year

National Institute of Technology (Raipur)

  1. Opjem
    Prabhat Kumar Singh
    1st year
  2. No Scholarship Awarded
    2nd year
  3. Opjem
    Swapnil Nigam
    3rd year
  4. Opjem
    Saurabh Singh
    4th year

National Institute of Technology (Rourkela)

  1. Opjem
    Dikshya Routray
    1st year
  2. Opjem
    rahul yadav
    2nd year
  3. Opjem
    Sibasish Kanungo
    3rd year
  4. Opjem
    Immadi Indumati Anusha
    4th year

National Institute of Technology (Surathkal)

  1. Opjem
    Priyesh Ghiya
    1st year
  2. Opjem
    Sachin Tukaram Salian
    2nd year
  3. Opjem
    Bevin Mathew
    3rd year
  4. Opjem
    Manoj Ravichandran
    4th year

National Institute of Technology (Surathkal)

  1. Opjem
    Kiran S Jose
    1st year
  2. Opjem
    Padmapriya Duraisamy
    2nd year
  3. Opjem
    Sabareesh Kumar R
    3rd year
  4. Opjem
    Roushan Bharti
    4th year

National Institute of Technology (Warangal)

  1. Opjem
    Anand Bharadwaja Tumuluri
    1st year
  2. Opjem
    D Medha Reddy
    2nd year
  3. Opjem
    Bhanupratap Singh
    3rd year
  4. Opjem
    Shaurya Manish
    4th year

OPJIT (Raigarh)

  1. Opjem
    Devopam Dasgupta
    1st year
  2. Opjem
    Prerana Dave
    2nd year
  3. Opjem
    Deepak Kumar Kashyap
    3rd year
  4. Opjem
    Ankit Kedia
    4th year

SVNIT (Surat)

  1. Opjem
    Rishabh Thakkar
    1st year
  2. Opjem
    Mahek Vijay Mehta
    2nd year
  3. Opjem
    Chirag Sanjaybhai Singwala
    3rd year
  4. Opjem
    Sonam Yadav
    4th year

ISM Dhanbad

  1. Opjem
    Sreekar Reddy Baireddy
    1st year
  2. Opjem
    Pawan Kumar Gupta
    2nd year
  3. Opjem
    Apoorva Kumar
    3rd year
  4. Opjem
    Nishant Agrawal
    4th year

2010

Faculty of Management Studies (Delhi)

  1. Opjem
    Jagriti Gupta
    1st year
  2. Opjem
    Hemant Mudgal
    2nd year

Indian Institute of Management (Bangalore)

  1. Opjem
    Anish Nazimudeen
    1st year
  2. Opjem
    Pulkit Jain
    2nd year

Indian Institute of Management (Kolkata)

  1. Opjem
    Abhijit Om Prakash Tiwari
    1st year
  2. Opjem
    Swati Satyanarayan Baheti
    2nd year

Indian Institute of Management (Indore)

  1. Opjem
    Sumit Kumar
    1st year
  2. Opjem
    Sumant Wattas
    2nd year

Indian Institute of Management (Ahemdabad)

  1. Opjem
    Tarun Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Amit Mittal
    2nd year

Indian Institute of Management (Lucknow)

  1. Opjem
    Utsha Sarkar
    1st year
  2. Opjem
    Mayur Chawla
    2nd year

Xaviers Labour Research Institute (Jamshedpur)

  1. Opjem
    Ankita Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Sneha
    2nd year

S P Jain Institute of Management & Research (Mumbai)

  1. Opjem
    Jaikishan Gianani
    1st year
  2. Opjem
    Manan Bhat
    2nd year

Management Development Institute (Gurgaon)

  1. Opjem
    Swati Bhadada
    1st year
  2. Opjem
    Suparna Bhandari
    2nd year

Indian Institute of Technology (Chennai)

  1. Opjem
    S Hamsini
    1st year
  2. Opjem
    Sabah Farheen
    2nd year
  3. Opjem
    M Brij Bhushan
    2nd year
  4. Opjem
    Suvinay S
    2nd year

Indian Institute of Technology (Chennai)

  1. Opjem
    Sahil Bansal
    1st year
  2. Opjem
    Anuj Kalia
    2nd year
  3. Opjem
    Animesh Agrawal
    3rd year
  4. Opjem
    Kartik Marwah
    4th year

Indian Institute of Technology (Guwahati)

  1. Opjem
    Bhaskar Bhattacharya
    1st year
  2. Opjem
    Naga Rohit S
    2nd year
  3. Opjem
    Arjun Muralidharan
    3rd year
  4. Opjem
    Gurmeet Singh
    4th year

Indian Institute of Technology (Kanpur)

  1. Opjem
    Umang Khandelwal
    1st year
  2. Opjem
    Priya Gautam
    2nd year
  3. Opjem
    Kartikey Asthana
    3rd year
  4. Opjem
    Ankit Jain
    4th year

Indian Institute of Technology (Mumbai)

  1. Opjem
    Sabareesh Nikhil C
    1st year
  2. Opjem
    Rushabh Shah
    2nd year
  3. Opjem
    John Joy
    3rd year
  4. Opjem
    Ashwin Raghavan
    4th year

BITS (Pilani)

  1. Opjem
    Jayanth N Koushil
    1st year
  2. Opjem
    Roney Michael
    2nd year
  3. Opjem
    Manyank Taneja
    3rd year
  4. Opjem
    Animesh Jain
    4th year

Indian Institute of Technology (Kharagpur)

  1. Opjem
    Nadeem Anjum
    1st year
  2. Opjem
    Sriram S
    2nd year
  3. Opjem
    Subhro
    3rd year
  4. Opjem
    Gautam Kumar
    4th year

Indian Institute of Technology (Roorkee)

  1. Opjem
    Nadeem Anjum
    1st year
  2. Opjem
    Sriram S
    2nd year
  3. Opjem
    Subhro
    3rd year
  4. Opjem
    Gautam Kumar
    4th year

Indian Institute of Technology - Banaras Hindu University (Varanasi)s

  1. Opjem
    Shardul Goel
    1st year
  2. Opjem
    Akash Padhi
    2nd year
  3. Opjem
    V Swapnika Nag
    3rd year
  4. Opjem
    Pramod Kumar
    4th year

MNIT (Allahabad)

  1. Opjem
    Rahul Kumar Dubey
    1st year
  2. Opjem
    Arpan Koirala
    2nd year
  3. Opjem
    Pratibha Yadav
    3rd year
  4. Opjem
    Anisha Mathur
    4th year

MNIT (Jaipur)

  1. Opjem
    Keshav Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Rashi Kumawat
    2nd year
  3. Opjem
    Monika Agarwal
    3rd year
  4. Opjem
    Kuldeep Singh
    4th year

National Institute of Technology (Durgapur)

  1. Opjem
    Habib Hussain
    1st year
  2. Opjem
    Kaushik Kishore
    2nd year
  3. Opjem
    Subarno Banerjee
    3rd year
  4. Opjem
    Monika Nandi
    4th year

National Institute of Technology (Jamshedpur)

  1. Opjem
    Saurabh Ranjan
    1st year
  2. Opjem
    Rahul
    2nd year
  3. Opjem
    Ananya Roy Chowdhury
    3rd year
  4. Opjem
    Pratyush Raj
    4th year

National Institute of Technology (Kurukshetra)

  1. Opjem
    Sanjeev
    1st year
  2. Opjem
    Karan Kalra
    2nd year
  3. Opjem
    Sahil Gaba
    3rd year
  4. Opjem
    Jagriti Girdhar
    4th year

National Institute of Technology (Raipur)

  1. Opjem
    Sanjeev
    1st year
  2. Opjem
    Karan Kalra
    2nd year
  3. Opjem
    Sahil Gaba
    3rd year
  4. Opjem
    Jagriti Girdhar
    4th year

National Institute of Technology (Rourkela)

  1. Opjem
    Samresh Satapathy
    1st year
  2. Opjem
    Madhu Smita Nayak
    2nd year
  3. Opjem
    Aradhna Pradhna
    3rd year
  4. Opjem
    Rohit Kumar Jain
    4th year

National Institute of Technology (Surathkal)

  1. Opjem
    Abhishek Raghu Malali
    1st year
  2. Opjem
    Nithin Mallya
    2nd year
  3. Opjem
    Niloy Gupta
    3rd year
  4. Opjem
    Saurabh Kumar
    4th year

National Institute of Technology (Trichy)

  1. Opjem
    Abhilash Mahadevan
    1st year
  2. Opjem
    Sampanna Parhi
    2nd year
  3. Opjem
    Aditya Venkataraman
    3rd year
  4. Opjem
    Mathangi V
    4th year

National Institute of Technology (Warangal)

  1. Opjem
    Abhilash Mahadevan
    1st year
  2. Opjem
    Sampanna Parhi
    2nd year
  3. Opjem
    Aditya Venkataraman
    3rd year
  4. Opjem
    Mathangi V
    4th year

National Institute of Technology (Warangal)

  1. Opjem
    Abhilash Mahadevan
    1st year
  2. Opjem
    Sampanna Parhi
    2nd year
  3. Opjem
    Aditya Venkataraman
    3rd year
  4. Opjem
    Mathangi V
    4th year

OPJIT (Raigarh)

  1. Opjem
    Vikas Kumar Devangan
    1st year
  2. Opjem
    Vikas Kumar Devangan
    2nd year
  3. Opjem
    Neelam Sharma
    3rd year

SVNIT (Surat)

  1. Opjem
    Sunit Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Prathamesh Girish Malpani
    2nd year
  3. Opjem
    Deep Zanzrukia
    3rd year
  4. Opjem
    Gitanjali Sachdeva
    3rd year

VNIT (Nagpur)

  1. Opjem
    Kaushik Raju
    1st year
  2. Opjem
    Divyesh Satish Kumar Dixit
    2nd year
  3. Opjem
    Ukesh S Kumar
    3rd year
  4. Opjem
    Surbhi Bhupesh Kumar Shukla
    3rd year

2008

Management Institutes

Indian Institute of Management - Ahmedabad

  1. Opjem
    Subodh Sangwan
    1st year
  2. Opjem
    Gopesh Modi
    1st year

Indian Institute of Management - Bangalore

  1. Opjem
    Akshay Oleti
    1st year
  2. Opjem
    Abhinav
    1st year

Indian Institute of Management - Kolkatta

  1. Opjem
    Chandrima Das
    1st year
  2. Opjem
    Natarajan Sankar
    2nd year

Indian Institute of Management - Lucknow

  1. Opjem
    Sourav Kumar
    1st year
  2. Opjem
    Anurag Agrawal
    1st year

Indian Institute of Management - Indore

  1. Opjem
    Soumya Sen
    1st year
  2. Opjem
    Meghna Panwar
    2nd year

Indian Institute of Management - Kozhikode

  1. Opjem
    Amit Singh
    1st year
  2. Opjem
    Kaustubh Bhatnagar
    2nd year

Management Development Institute - Gurgaon

  1. Opjem
    Himanshu Tiwari
    1st year
  2. Opjem
    Rajandeep Singh
    2nd year

Faculty of Management Studies - Delhi

  1. Opjem
    Arkesh Ajay
    1st year
  2. Opjem
    Aparna Joshi
    2nd year

Xavier Labour Relations Institute - Jamshedpur

  1. Opjem
    Pradipta Banerjee
    1st year
  2. Opjem
    M Satya Kalyan
    2nd year

SP Jain Institute of Management & Research - Mumbai

  1. Opjem
    2855
    1st year

Engineering Institutes

Indian Institute of Technology - Kanpur

  1. Opjem
    Shantanu Saraswat
    1st year
  2. Opjem
    Aditya Sood
    2nd year
  3. Opjem
    Pravesh Kothari
    3rd year
  4. Opjem
    Varun Jain
    4th year

Indian Institute of Technology - Kharagpur

  1. Opjem
    Subhadip Ghoshal
    1st year
  2. Opjem
    Vighnesh Avadhani
    2nd year
  3. Opjem
    Rahul Gupta
    3rd year
  4. Opjem
    Sudip Roy
    4th year

Indian Institute of Technology - Mumbai

  1. Opjem
    Ravinder Singh
    1st year
  2. Opjem
    Sukhada Pendse
    2nd year
  3. Opjem
    Sanket Kabra
    3rd year
  4. Opjem
    Shashank Samant
    4th year

Indian Institute of Technology - Chennai

  1. Opjem
    N Karthik Rajagopal
    1st year
  2. Opjem
    Ramya K V
    2nd year
  3. Opjem
    Sathish Thiyagarajan
    3rd year
  4. Opjem
    Siddharth Srinivasan
    4th year

Indian Institute of Technology - Delhi

  1. Opjem
    Srijan Sanket
    1st year
  2. Opjem
    Ridhi Chaudhary
    2nd year
  3. Opjem
    Awadhesh Narayan
    3rd year
  4. Opjem
    Ashish Jindal
    4th year

Indian Institute of Technology - Roorkee

  1. Opjem
    Gaurav Saxena
    1st year
  2. Opjem
    Sudeep Mishra
    2nd year
  3. Opjem
    Manish Kumar
    3rd year
  4. Opjem
    Kartik Sharma
    4th year

Indian Institute of Technology - Guwahati

  1. Opjem
    Akshay Jain
    1st year
  2. Opjem
    Gurmeet Singh
    2nd year
  3. Opjem
    Anurag Nilesh
    3rd year
  4. Opjem
    Deepjyoti Deka
    4th year

Institute of Technology - BHU - Varanasi

  1. Opjem
    Akshay Tyagi
    1st year
  2. Opjem
    Prateek Tripathi
    2nd year
  3. Opjem
    Aseem
    3rd year
  4. Opjem
    Ankita Agarwal
    4th year

National Institute of Technology - Tiruchirappalli

  1. Opjem
    Reet Chaudhuri
    1st year
  2. Opjem
    Vaidyanathan Viswanathan
    2nd year
  3. Opjem
    Saurabh Sensharma
    3rd year
  4. Opjem
    Gaayathry Ravikumar
    4th year

National Institute of Technology - Suratkal

  1. Opjem
    George Sebastian
    1st year
  2. Opjem
    Rohit Sarkar
    2nd year
  3. Opjem
    Harishankar M.
    3rd year
  4. Opjem
    Anirudh S.
    4th year

National Institute of Technology - Allahabad

  1. Opjem
    Rishabh Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Megha Sharma
    2nd year
  3. Opjem
    Akshi Gupta
    3rd year
  4. Opjem
    Manoj Yadav
    4th year

National Institute of Technology - Warangal

  1. Opjem
    K. V. S. Kumar
    1st year
  2. Opjem
    Gaurav Srivastava
    2nd year
  3. Opjem
    Aishi Mahapatra
    3rd year
  4. Opjem
    G. Chitra
    4th year

National Institute of Technology - Bhopal

  1. Opjem
    Shailesh Singh
    1st year
  2. Opjem
    Mayank Gupta
    2nd year
  3. Opjem
    Utkarsh Pandey
    3rd year
  4. Opjem
    Aastha Dave
    4th year

National Institute of Technology - Jaipur

  1. Opjem
    Pankhuri Kothari
    1st year
  2. Opjem
    Nidhi Khunteta
    2nd year
  3. Opjem
    Dewank Jain
    3rd year
  4. Opjem
    Puneet Pamecha
    4th year

National Institute of Technology - Nagpur

  1. Opjem
    Himanshu Tambi
    1st year
  2. Opjem
    Prateek Srivastava
    2nd year
  3. Opjem
    Nilesh More
    3rd year
  4. Opjem
    Shantanu Awandhe
    4th year

National Institute of Technology - Raipur

  1. Opjem
    Brugumallal Eswari
    1st year
  2. Opjem
    Richa Prasad
    2nd year
  3. Opjem
    Anuj Maheshwari
    3rd year
  4. Opjem
    Aditi Dubey
    4th year

National Institute of Technology - Kurukshetra

  1. Opjem
    Samavedam Pramod
    1st year
  2. Opjem
    Mohit Gupta
    2nd year
  3. Opjem
    Neha Chaudhary
    3rd year
  4. Opjem
    Ms. Shubhani Gupta
    4th year

National Institute of Technology - Rourkela

  1. Opjem
    Ravi Singh
    1st year
  2. Opjem
    Ananya Roy
    2nd year
  3. Opjem
    Rajesh Garg
    3rd year
  4. Opjem
    Avadhesh Upadhyay
    4th year

National Institute of Technology - Jamshedpur

  1. Opjem
    Richa
    1st year
  2. Opjem
    Pratyush Raj
    2nd year
  3. Opjem
    Anup Prasad
    3rd year
  4. Opjem
    Sanchita Kar
    4th year

National Institute of Technology - Durgapur

  1. Opjem
    Suresh Singh
    1st year
  2. Opjem
    Shrestha Ghosh
    2nd year
  3. Opjem
    Bibhudutta Mishra
    3rd year
  4. Opjem
    Abhishek Halder
    4th year

O P Jindal Institute of Technology - Raigarh

  1. Opjem
    Vijay N. Ambuwani
    1st year

2007

Indian Institute of Management (Ahmedabad)

  1. Opjem
    Dhiren Makhija
    1st year
  2. Opjem
    Kapil Modi
    2nd year

Indian Institute of Management (Bangalore)

  1. Opjem
    G Venkateswaran
    1st year
  2. Opjem
    Anjan Agarwal
    2nd year

Indian Institute of Management (Kolkata)

  1. Opjem
    Priyesh Majmundar
    1st year
  2. Opjem
    Anamika Chourasia
    2nd year

Indian Institute of Management (Lucknow)

  1. Opjem
    Ayush
    1st year
  2. Opjem
    Siddhartha Kanoria
    2nd year

Faculty of Management Studies (Delhi)

  1. Opjem
    Nikhil Agrawal
    1st year
  2. Opjem
    Priyanka Chandran
    2nd year

S P Jain Institute of Management & Research (Mumbai)

  1. Opjem
    K. Gaurav Agrawal
    2nd year

Xaviers Labour Research Institute (Jamshedpur)

  1. Opjem
    Darshan Rathod
    1st year
  2. Opjem
    Ankur Gupta
    2nd year

Management Development Institute (Gurgaon)

  1. Opjem
    Anand Mohan sharma
    1st year
  2. Opjem
    Gaurav Jindal
    2nd year

Indian Institute of Technology (Chennai)

  1. Opjem
    Rahul Ravichandran
    1st year
  2. Opjem
    Acharya Amrit Pratik
    2nd year
  3. Opjem
    K Arun Kumar
    3rd year
  4. Opjem
    V Baradwaj
    4th year

Indian Institute of Technology (Delhi)

  1. Opjem
    Apoorv Agarwal
    1st year
  2. Opjem
    Sujeet Kumar
    2nd year
  3. Opjem
    Ankita Bajaj
    3rd year
  4. Opjem
    Anand Dureja
    4th year

Indian Institute of Technology (Guwahati)

  1. Opjem
    Mane Vishnu Rajendra
    1st year
  2. Opjem
    Gunjan Aggrawal
    2nd year
  3. Opjem
    Sameer Agarwal
    3rd year
  4. Opjem
    Tulsi Ram
    4th year

Indian Institute of Technology (Kanpur)

  1. Opjem
    Anurag Awasthi
    1st year
  2. Opjem
    Ankit Lohiya
    2nd year
  3. Opjem
    Subhonmesh Bose
    3rd year
  4. Opjem
    Mohit Bansal
    4th year

Indian Institute of Technology (Roorkee)

  1. Opjem
    Vikesh Khanna
    1st year
  2. Opjem
    Bharat Kumar
    2nd year
  3. Opjem
    Sanjay Kumar
    3rd year
  4. Opjem
    Navneet Chahal
    4th year

Indian Institute of Technology (Mumbai)

  1. Opjem
    Manas Joglekar
    1st year
  2. Opjem
    Prathmesh Prabhu
    2nd year
  3. Opjem
    Khadilkar Harshad Dilip
    3rd year
  4. Opjem
    V Anuradha
    4th year

Indian Institute of Technology (Kharagpur)

  1. Opjem
    Subhro Das
    1st year
  2. Opjem
    Arka Aloke Bhattacharya
    2nd year
  3. Opjem
    Rohit Satapathy
    3rd year
  4. Opjem
    Priyanka Thamma
    4th year

Indian Institute of Technology - Banaras Hindu University (Varanasi)

  1. Opjem
    Abhishek Gupta
    1st year
  2. Opjem
    Abhinav Dube
    2nd year
  3. Opjem
    S Vignesh
    3rd year
  4. Opjem
    Sushant mittal
    4th year

National Institute of Technology (Allahabad)

  1. Opjem
    Alok Chaurasia
    1st year
  2. Opjem
    Zaid Md. Abdul Wahab Sheikh
    2nd year
  3. Opjem
    Manoj Kumar Yadav
    3rd year
  4. Opjem
    Vikas Singh
    4th year

National Institute of Technology (Bhopal)

  1. Opjem
    Ankita Pant
    1st year
  2. Opjem
    Shrutendra Kirti Harsola
    2nd year
  3. Opjem
    Kirti Sehgal
    3rd year
  4. Opjem
    Bhupendra Kumar Mishra
    4th year

National Institute of Technology (Durgapur)

  1. Opjem
    Pranshu Tewari
    1st year
  2. Opjem
    Shruti Sahay
    2nd year
  3. Opjem
    Rohit Mehta
    3rd year
  4. Opjem
    Sweta MS
    4th year

National Institute of Technology (Jamshedpur)

  1. Opjem
    Annirudha Gupta
    1st year
  2. Opjem
    Amit Kumar Happy
    2nd year
  3. Opjem
    Priya Jain
    3rd year
  4. Opjem
    Deepti Agarwal
    4th year

National Institute of Technology (Jaipur)

  1. Opjem
    Manish Jain
    1st year
  2. Opjem
    Rekha Agarwal
    2nd year
  3. Opjem
    Puneet Pamecha
    3rd year
  4. Opjem
    Gaurav chaudhary
    4th year

National Institute of Technology (Kurukshetra)

  1. Opjem
    Shravan Kumar A
    1st year
  2. Opjem
    Shruti Kamra
    2nd year
  3. Opjem
    Nitin Kumar jain
    3rd year
  4. Opjem
    Anurag Goyal
    4th year

National Institute of Technology (Nagpur)

  1. Opjem
    Niranjan A Viladkar
    1st year
  2. Opjem
    Virendra Vijaykumar
    2nd year
  3. Opjem
    Ajay Argawal
    3rd year
  4. Opjem
    Divesh Rakeshchander Sawhney
    4th year

National Institute of Technology (Raipur)

  1. Opjem
    Jaideep Singh
    1st year
  2. Opjem
    Gunjan Dixit
    2nd year
  3. Opjem
    Pallav Chatterjee
    3rd year
  4. Opjem
    Ruchi Dixit
    4th year

National Institute of Technology (Rourkela)

  1. Opjem
    Ravi Baid Jain
    1st year
  2. Opjem
    Nikhil Kumar
    2nd year
  3. Opjem
    Pragyan Paramit Pradhan
    3rd year
  4. Opjem
    Mousmi Mohanty
    4th year

National Institute of Technology (Surathkal)

  1. Opjem
    Kim Kurien Joseph
    1st year
  2. Opjem
    Abhishek Roy
    2nd year
  3. Opjem
    Anirudh Santhiar
    3rd year
  4. Opjem
    C R Saranya
    4th year

National Institute of Technology (Trichy)

  1. Opjem
    Kim Kurien Joseph
    1st year
  2. Opjem
    Abhishek Roy
    2nd year
  3. Opjem
    Anirudh Santhiar
    3rd year
  4. Opjem
    C R Saranya
    4th year

National Institute of Technology (Warangal)

  1. Opjem
    Shashank Kumar
    1st year
  2. Opjem
    Manasa Gade
    2nd year
  3. Opjem
    Sree vani Amara
    3rd year
  4. Opjem
    M Nikhila
    4th year